Японець живе в аеропорту Мексики (відео)

Японський турист вже три місяці живе в одному з мексиканських аеропортів.

Він повністю задоволений своїм нинішнім існуванням та порівнює себе героєм голлівудського фільму "Термінал".

Японець Хіроши Нохара перетворив термінал першого міжнародного аеропорту Benito Juarez (Беніто-Хуарес) в Мехіко на своє помешкання. На життя йому цілком вистачає пожертвувань ресторанчиків швидкого харчування, розташованих на території терміналу, а також милостині пасажирів. Іншими ж потребами Нохара не обтяжується.

Незвичайний турист вже привернув увагу телевізійників і мало не щодня вони знімають репортажі про життя невибагливого японця, а пасажири хочуть з ним сфотографуватися і беруть автографи.

"Він - спокійна і приємна людина, - говорить про Нохару прибиральниця аеропорту Сільвія Наваррете-дель-Торо. - Він тільки сидить тут та їсть цілий день".

Хіроши Нохара прилетів в Мехіко рейсом з Токіо, причому із собою у нього були як туристична віза, так і зворотний квиток. Проте вже з 2 вересня він не виходить за межі аеропорту.

За словами самого Нохари, у нього немає ніяких причин так поводитися, а його дії позбавлені всякого мотиву. Проте, турист не може відповісти на питання, як довго він так житиме.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: