Японська поліція показала, як оригінально боротиметься з "нелегальними" безпілотниками

Новий поліцейський-дрон ловить злочинців у величезну сітку.

У Департаменті поліції Токіо створили безпілотний дрон, що перешкоджатиме польотам "нелегальних" об'єктів. Безпілотник, який перебуває "на стороні закону", буде ловити злочинців за допомогою величезної сітки.

Про це повідомили Daily News, посилаючись на The Asahi Shimbun.

"Існує ймовірність, що безпілотні літальні апарати будуть використовувати для терористичних атак, як перевізники вибухових речовин. Ми прагнемо захистити нашу країну від найгіршого сценарію," - прокоментував винахід старший поліцейський із Бюро безпеки Токіо.

Працівники Департаменту поліції зняли відеодемонстрацію того, як відбувається "погоня". На відео чітко видно, що поліцейський дрон накинув сітку на маленький білий квадрокоптер, а згодом спустив його на землю та "звільнив" лише перед представниками закону.

Зауважимо, що у квітні на дах прем'єра Японії скинули радіоактивний ґрунт. Такий інцидент викликав масові побоювання терористичних атак.

Поліцейські обіцяють використовувати гучномовець, щоб попереджувати пілота підозрілого дрона перед тим, як накинути на нього сітку. 

Нагадаємо, що нещодавно Amazon запустив дрон для доставки товарів. Компанія обіцяє, що новий метод доставки може стати реальним вже найближчим часом.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: