Японським залізничникам наказали щодня посміхатися

Подібний тест на усмішливість має допомогти співробітникам залізничної компанії поліпшити свою працездатність.

Керівники японської залізничної компанії Keihin Electric Express Railway ввели для своїх співробітників обов'язкову процедуру: щодня, приходячи на роботу, вони повинні посміхатися системі розпізнавання облич, яка оцінює якість посмішки.

Подібний тест на усмішливість, на думку керівників компанії, допоможе співробітникам залізничної компанії поліпшити свою працездатність. Програмне забезпечення системи, розроблене корпорацією OKAO Vision, перевіряє вираз обличчя кожного і оцінює його за шкалою від 0 до 100%.

Для цього комп'ютер аналізує положення контрольних точок, визначальне положення і форму рота, брів, очей, носа і контурів обличчя. Потім вся ця інформація порівнюється з базою даних, і видається результат. Працівникам, яких комп'ютер оцінив незадовільно, видається повідомлення, яке має стимулювати людину, наприклад: "Ви виглядаєте дуже серйозно" або "Підніміть краєчки своїх губ".

Крім того, кожному працівникові видається роздруківка його усміхненого обличчя, яку він повинен зберігати весь день, аби, як наголошують у компанії, залишатися весь день у доброму гуморі.

Дана процедура є обов'язковою в Keihin Electric Express Railway.

Тим часом, спочатку програму розробляли для користувачів цифрових фотоапаратів. Новинка дозволяла камері зробити знімок у час, коли всі, хто позує для фото, посміхаються, і навіть автоматично покращувала фотографію, коригуючи колір облич людей.

Читайте також:

Американець придбав пачку сигарет за 23 квадрильйони доларів

200 білорусів побилися подушками, відтворюючи Грюнвальдську битву

Жінка побила двоцентнерного ведмедя кулаками

Німець підірвав власну квартиру надувним матрацом

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: