Японський магазин спідньої білизни вимірює клієнтів 3D сканером

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Це допоможе підібрати спідню білизну за розміром.

У японському магазині спідньої білизни встановили 3D сканер, який за 5 секунд виміряє тіло й допоможе жінкам підібрати форми та розміри білизни, яка пасуватиме їм якнайкраще. Про це розповіли в ефірі "ТСН.Ранок".

"Сканери встановили у кожній примірювальній кімнаті. Працівники магазину кажуть, на співпрацю з розробниками надихнули їх самі покупці. Бо з досвіду вже знають, наскільки жінкам важко підібрати білизну і як багато доводиться її щоразу переміряти", - повідомили у студії.

Зазначається, що послуга абсолютно безкоштовна й після сканування ніхто не зобов’язаний щось купувати. А роздруківку зі своїми замірами можна забрати із собою.

Нагадаємо, 9 січня повідомлялося, що американська компанія створила топ, що може допомагати жінці визначити свій розмір спіднього. Винахід має одразу чотири вимірювальних датчики. Вони збирають інформацію про параметри жінки та передають її спеціальному додатку, що може порадити, який саме тип бюстгальтера найкраще личитиме.

Відео Американська компанія створила топ, що може допомагати жінці визначити свій розмір спіднього

Винахід має одразу чотири вимірювальних датчики. Вони збирають інформацію про параметри жінки. І передають її спеціальному додатку, що може порадити, який саме тип бюстгальтера найкраще личитиме. 

Американська компанія створила топ, що може допомагати жінці визначити свій розмір спіднього

Залиште свій коментар

Вибір редакції