Японців навчатимуть дзюдо методами Путіна

Книга "Вивчаємо дзюдо з Володимиром Путіним" розкриває секрети коронних прийомів Путіна, з якими він колись добився успіхів у спорті.

Прем'єр-міністр РФ Володимир Путін представив в Японії свою книгу "Вивчаємо дзюдо з Володимиром Путіним" і отримав звання почесного доктора Токійського університету за діяльність в зміцненні російсько-японських зв'язків і глибоке знання дзюдо.

Видання, підготовлене Путіним зі співавторами - Василем Шестаковим і Олексієм Левицьким, вийшло в світ російською мовою в 1999 році. По книзі підготовлене навчально-методичне кіно. У фільмі, за словами Шестакова, показано багато "коронних прийомів" Путіна, які "допомогли йому свого часу стати чемпіоном Ленінграда і призером чемпіонату СРСР".

"Прочитавши цю книгу, ми дізнаємося, що Путін не лише справжній дзюдоїст, але й глибоко обізнаний про суть техніки дзюдо і душі", - сказав володар дев'ятого дану, чемпіон Олімпійських ігор 1984 року в абсолютній категорії Ямасіта-сенсей (Ясухіро Ямасіто) на презентації японського видання книги.

Російському прем'єрові був вручений знак почесного доктора.

"Це не інакше як аванс, щоб виправдати найкращі очікування в розвитку двосторонніх стосунків", - сказав Путін, подякувавши за винагороду.

Він також висловив подяку всім тим, хто брав участь в перекладі видання японською мовою.

"Один з давніх мудреців сказав: "Весь світ любити легко, сусіда полюбити спробуй". І якщо книга сприятиме тому, що в наших країнах буде хоч трохи більше знань один про одного, я вважатиму, що мета досягнута", - сказав прем'єр.

Вивчаємо дзюдо з Володимиром Путіним
Книга "Вивчаємо дзюдо з Володимиром Путіним"
Путін відзначив, що історія Росії і Японії, як історія будь-яких сусідів, різна і наповнена драматичними подіями.

"Але в Росії завжди з особливим почуттям відносилися до національного характеру японського народу і його самобутньої культури. Саме в японських театрах, танцях виявляється культура. Кажучи про танці і театр, я забув ще важливий елемент - це японська кухня. І, звичайно, народ, який може експортувати все найкраще в інші країни - це великий народ", - сказав Путін.

"Коли кілька років тому я зі своїми друзями готував цю книгу, я не думав, що мені буде надано честь презентувати цю книгу в Японії", - сказав Путін. При цьому він зазначив, що ця книга набуває цінності завдяки відеопрограмі, в зйомках якої взяв участь Ямасіто.

Читайте також:

Путіна визнали надто тверезим для реклами Амстердама

Для поляків немає нікого страшнішого за Путіна

Путін назвав Тимошенко "Юлий Владимирович"

В Росії іменем Путіна назвали ескімо

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: