Ярмарок розлучень у Відні

У столиці Австрії відкрився ярмарок розлучень. Щоправда, відвідала його досить мала кількість людей.

При великій кількості журналістів, проте невеликій кількості зацікавлених відвідувачів у віденському фешенебельному готелі "Марріотт" у суботу відкрився перший в світі міжнародний "ярмарок розлучень", який проходитиме протягом двох днів під девізом "Почни своє життя з початку". 

Організатор цієї незвичайної виставки Антон Барц, який раніше спеціалізувався на проведенні "весільних ярмарків", зовсім не засмучений малою кількістю відвідувачів. 

"Лиха біда початок, - сказав він кореспонденту РИА Новости. - На цей момент ми нарахували 180 людей. Багато хто з них прийшов дійсно "по справі", тобто отримати консультацію, як зробити цей найвідповідальніший після одруження крок у житті. Мені, наприклад, попалися дві жінки - одна років 18-20, інша років 80, які прийшли порадитися, як їм почати нове життя без чоловіків".
 
Австрія для проведення першого подібного міжнародного ярмарка, за словами Барца, вибрана не випадково. "За те, що такий захід для Альпійської республіки буде корисним, говорять цифри статистики: кожен другий шлюб у країні рано чи пізно розпадається", - відзначив він. 

Серед 20 учасників цієї незвичайної виставки - адвокатські контори, що спеціалізуються на шлюборозлучних справах, організації допомоги жінкам і дітям, детективні агентства, туроператори, що пропонують організацію свят з нагоди розлучення і захоплюючі поїздки для "свіжорозлучених", медичні установи зі встановлення батьківства, маклери з житлових питань. 

Є навіть стенд, на якому представляє своє мистецтво перукарський салон. "Наша присутність на виставці цілком зрозуміла: адже людина починає нове життя, а це значить, що вона постарається робити все по-новому, у тому числі й зачіску", - говорить представник салону. 

Основне завдання виставки - допомогти людям розв'язати всі проблеми, пов'язані з розлученням. На будь-яких стендах інформація надається на різних мовах, зокрема, німецькій, англійській, французькій, турецькій, сербській і хорватській. 

Антон Барц вже отримав одержав заявки на проведення "ярмарків розлучень" в Німеччині, Італії, Франції. "Але це - справа майбутнього, - вказав він. - За два тижні ми плануємо таку ж акцію в австрійському Лінці, а наступного року спробуємо вийти на іноземний ринок".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: