Язичницький енергозвіт

Зауральські енергетики представили річний звіт, що має вигляд листків пергаменту, де стародавня міфологія вплітається в серйозні цифри.

Звіт енергетиків
Фрагмент звіту зауральських енергетиків
Енергетики з Територіальної генеруючої компанії номер 10 (ТГК-10), в яку входять електростанції Челябінської та Тюменської областей, випустили незвичайний річний звіт. Багатосторінковий документ починається докладною розповіддю про язичницькі символи енергії у стародавніх народів.

В оформленому під листи пергаменту звіті акціонерів знайомлять із прийнятими у стародавніх слов'ян, єгиптян, кельтів та індійців символами сонця, землі, води, вітру та вогню. Далі стандартний текст звіту з показниками роботи компанії за 2006 рік і відомостями про її структуру перемежається інформацією про символіку стихій у первісних людей і стародавніх народів.

Зокрема, керівництво компанії пропонує акціонерам дізнатися про те, що "сонце, будучи джерелом світла і тепла, джерелом енергії, що ініціює всі видимі живі процеси, зі стародавніх часів стало символом божественного начала, що несе духовне світло". Хоча прямих паралелей між жерцями солярних культів і енергетиками в тексті звіту не проводиться, його автори відзначають, що "найжахливішим, що можна було собі уявити, була відсутність сонця".

У відділі корпоративної політики ТГК-10 пояснили, що звіт пройшов попереднє узгодження на раді директорів компанії і 26 червня буде представлений акціонерам, повідомляє регіональне інформаційне агентство "Ура.Ru" з посиланням на сайт "Энергия Урала". У ТГК-10 також додали, що хочуть "брати участь у конкурсі річних звітів енергокомпаній", і тому з декількох запропонованих дизайнерами варіантів вибрали саме присвячений енергетичній символіці.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: