Перейти до змісту
Єдиний відвідувач: влада Перу зглянулась над туристом, який 7 місяців прочекав відкриття Мачу-Пікчу

Єдиний відвідувач: влада Перу зглянулась над туристом, який 7 місяців прочекав відкриття Мачу-Пікчу

Давнє місто відкрили лише для нього одного.

Влада Перу на один день відкрила давнє місто інків Мачу-Пікчу для єдиного туриста, який прочекав поновлення його роботи після введення карантину 7 місяців тому.

Про це йдеться в ТСН.12.00.  

Японець Джессі Такаяма 7 місяців тому прилетів до Перу, щоб втілити свою мрію і побачити легендарне місто. Планував залишитись в країні лише на кілька днів, а застряг дотепер – увесь цей час він жив в місті Куско, де був єдиним іноземним туристом в регіоні. 

Зрештою чоловік звернувся до міністра культури Перу і той дозволив японцю ексклюзивно відвідати легендарне місто.

Комплекс Мачу-Пікчу закрили на карантин через коронавірус на початку березня, відкрити його для туристів збираються у листопаді. 

Відео Винагорода за очікування: влада Перу відкрила давнє місто інків Мачу-Пікчу для одного туриста

Влада Перу на один день відкрила давнє місто інків Мачу-Пікчу для єдиного туриста. Японець Джессі Такаяма 7 місяців тому прилетів у Перу, щоб втілити свою мрію і побачити легендарне місто. Планував залишитись в країні лише на кілька днів, а застряг на 7 місяців – увесь цей час він жив в місті Куско, де був єдиним іноземним туристом в регіоні. Зрештою чоловік звернувся до міністра культури Перу і той дозволив японцю ексклюзивно відвідати легендарне місто. Комплекс Мачу-Пікчу закрили на карантин на початку березня, відкрити його для туристів збираються у листопаді. 

Винагорода за очікування: влада Перу відкрила давнє місто інків Мачу-Пікчу для одного туриста

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин