Youtube-канал збирає мільйони переглядів завядки руйнуванню неймовірних конструкцій з доміно

Дівчина почала експериментувати з доміно ще з 2008 року.

У Мережі надзвичайно популярним став канал майстрині доміно, відомої під ніком Hevesh5. Дівчина створює з ігрових костей різні фігури, а затим штовхає одну з костяшек і запускає конструкцію ігрових камінців, що падають один за одним, створюючи при цьому різноманітні візерунки.

Кожне відео майстрині збирає кілька мільйонів переглядів за декілька днів. На кожну "картину" з доміно вона витрачає від декількох днів до тижня.

В одному зі своїх відео майстриня доміно розповіла трохи про себе. Так, дівчина почала бавитися із доміно та створювати з них різні фігури ще 2008 року, коли знайшла вдома у своєї бабусі коробку з цією грою.

Затим одного дня вона зайшла на Youtube і не знала, що там шукати, тому вбила у пошуку "доміно" і знайшла мільйони відео про те, що різні люди створюють за допомогою доміно.

Це її настільки захопило, що дівчина почала створювати власні фігури з ігрових костей. Свій канал вона створила в січні 2009 року і з того часу почала викладати відео з доміно.

Нагадаємо, у Мережі шаленіють від відео потрійної спіралі, що падає та створює візерунки. Майстриня доміно побудувала три окремі спіралі на різній висоті. Структурі знадобилося менше двох хвилин, аби впасти, при цьому створюючи красиві візерунки.

Залиште свій коментар

Наступна публікація