Юзерів вразило вірусне відео, на якому 4-річна дівчинка керує вантажівкою Volvo

Юзерів вразило вірусне відео, на якому 4-річна дівчинка керує вантажівкою Volvo

В одній зі сцен автомобіль, заїхавши в кар'єр, навіть перекинувся, але незабаром зміг продовжити свій шлях / Фото: YouTube

На відео можна помітити, що для дитини весь процес нагадував гру з радіокерованою іграшковою машинкою.

Рекламний ролик, на якому 4-річна дівчинка дистанційно керує вантажним автомобілем Volvo, набирає популярність на YouTube.

Відео, яке з'явилося на каналі Volvo Trucks в четвер, 3 грудня, вже подивилися понад 1,2 мільйона разів. Для ролика був використана вантажівка Volvo FMX. В самій машині ніхто не сидів, команди для руху давалися за допомогою пульта дистанційного керування. Дівчинка на ім'я Софі направляла транспортний засіб у різні будівлі і бар'єри.

В одній зі сцен автомобіль, заїхавши в кар'єр, навіть перекинувся, але незабаром зміг продовжити свій шлях. На відео можна зауважити, що для дитини весь процес нагадував гру з радіокерованою іграшковою машинкою. Сама Софі і знімальна команда знаходилися на безпечній відстані. Зруйновані в рекламі будівлі були порожні.

найвідомішим роликом шведської компанії Volvo стало відео, створене в листопаді 2013 року. У ньому відомий актор Жан-Клод Ван Дам сідає на шпагат між двома рухомими вантажівками. На даний момент ролик переглянули понад 81 мільйон разів.

Повʼязані теми:

Наступна публікація