Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Юзерів зворушило відео, на якому чоловік літнього віку починає плакати від подарованого йому собаки

Відео моменту набрало шаленої популярності.

Користувачів Мережі зворушило відео, на якому чоловікові літнього віку дарують собаку.  Про це повідомляє Metro.

82-річний Джон Пейн був спустошений, коли його дев'ятирічний спрингер-спаніель, Свіфт, помер через проблеми із серцем. У цей час сам Джон також перебував у лікарні із сепсисом. Тому онучка Джоді вирішила подарувати дідусеві нового улюбленця. 

Протягом двох тижнів вона шукала собаку, схожого на померлого улюбленця Джона. Крім того, деякі притулки та центри не хотіли віддавати собаку чоловікові літнього віку. Однак врешті-решт Джоді знайшла англійського спрингер-спаніеля в центрі соціального забезпечення, який був готовий віддати тварину Джонові.

Собаці, якого вона обрала, уже десять років. Коли Джоді забрала його з притулку, він був сильно виснажений через знущання та погане ставлення до нього з боку колишніх власників.

Так, спрингель-спаніель Флай та дідусь Джон знайшли один одного. Джон так зрадів новому другові, що почав плакати.

Його онучка Джоді оприлюднила відео у Facebook. Воно набрало шаленої популярності.

Нагадаємо, раніше юзерів зворушило відео, на якому собака дякує дівчині за порятунок від спраги. Повідомляється, що жінка помітила на вулиці собаку, який потребував допомоги. Вона зрозуміла, що собака вмирає від спраги. Аби врятувати тварину, дівчина знайшла трохи води, налила собі в руки та піднесла собаці, аби він зміг попити.

Залиште свій коментар

Вибір редакції