Юзерка випадково надіслала фото прутня батьку і довела його до кровотечі

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Вона планувала відправити знімок другу.

Користувачка розповіла про те, як випадково відправила батькові, який лежав вдома після операції зі швом, фото чужого пеніса і спровокувала кровотечу.

Вона виклала цю історію на Reddit.

За словами юзерки, незнайомець надіслав їй фото своїх геніталій у Snapchat. Користувача вона одразу заблокувала, а от фото пеніса зберегла, щоб посміятися з ситуації з другом.

У цей момент їй написав батько, попросивши забрати пошту та зайти до нього у кімнату, адже через операцію він не в змозі зробити це сам. Коли вона пішла виконувати татове завдання, то вирішила надіслати пікантне фото від незнайомця другові. Вона підписала фотографію словами: “Закладаюся, у тебе не такий красивий”.

Однак дівчина не помітила, що надіслала знімок батькові. Отримавши таке повідомлення, тато закашлявся. Через сильний кашель один з накладених йому швів порвався. Тільки-но дочка піднялася до нього, він запитав у неї: “Що з тобою не так?”.

Чоловіка доправили до лікарні. За словами дочки, зараз з ним все добре. Пост з історією набрав більше 32 тисяч лайків.

Нагадаємо, У канадському селищі Вейкфілд чоловік напідпитку сплутав чужий будинок зі своїм, вдерся всередину і ліг спати. Його у ліжку виявила господиня дому.

Залиште свій коментар

Вибір редакції