З Афганістану вислали 10 британських солдатів, які завагітніли "від води"

Десять вагітних британських військовослужбовців відправлені додому з Афганістану, хоча солдатам і забороняють займатися сексом.

Десять британських військовослужбовців відправлені додому з Афганістану після того, як проведений тест підтвердив у них вагітність.

Висилка жінок-військовослужбовців здійснена, згідно з діючими в Британській армії правилами. Майбутні матері не мають права перебувати на лінії фронту.

Більше того, військовослужбовцям, що прибувають в Афганістан, забороняють займатися сексом і сповіщають про неприпустимість подібного роду відносин в зоні бойових дій.

Цілком імовірно, що вагітних жінок можуть очікувати й більш серйозні дисциплінарні стягнення.

Починаючи з квітня, британські військовослужбовці 100 разів зверталися з проханням про надання їм тесту на вагітність: у 10 випадках тест дав позитивний результат.

Це в два рази більше, ніж за попередній час військової операції в Афганістані. У британській армії жартують: "Мабуть, щось не так в тутешній воді".

В Афганістані жінки-військовослужбовці виконують роботу санітарок і докторів, однак при цьому були випадки, коли їм доводилося використовувати зброю.

Читайте також:

Британія готова вивести війська з Афганістану

Терористи підірвали пологовий будинок в Афганістані

Британія збільшила контингент в Афганістані на півтисячі солдатів

Військові втрати британських сил в Афганістані перевищили іракські

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: