Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Задуха та удари струмом: у Німеччині підрахували, скільки чоловіків помирає від екстремальної мастурбації

Не всі випадки стають відомими, бо сім'ї постраждалих часто намагаються приховати причину смерті.

Згідно з дослідженням судового експерта Гаральда Восса, щороку від 80 до 100 людей у всій Німеччині випадково помирають від ризикованих практик під час мастурбації. Також дослідження розкрило химерні та небезпечні способи, за допомогою яких чоловіки задовільняють себе.

Про це повідомляє Daily Mail.

Експерт зазначив, що найпоширеніша причина аутоеротичної смерті – задуха. Заради яскравішого оргазму чоловіки перекривають собі доступ до кисню, але їм не завжди вдається контролювати ситуацію.

"Люди можуть знепритомніти швидше, ніж вони думають", - каже дослідник.

Так, у Гамбурзі чоловік задихнувся у власному підвалі. Коли його знайшли, тіло та шия були перетягнуті ланцюжками, а поруч з ним також була порнографічна продукція. 

Проте, це не єдиний ризиковий спосіб задовільнити себе.

У Галле знайшли мертвим чоловіка, який затиснув свої соски ліхтариками з різдвяної ялинки. Він, імовірно, отримував задоволення від ударів електричного струму.

Окрім цього, у Гамбурзі чоловік, вдягнений у колготки, плащ, костюм для пірнання та з пакетом на голові помер, сидячи біля нагрівача та намагаючись розтопити шматочок сиру на своєму тілі.

За словами Восса, жертви, як правило, чоловіки, оскільки жінки "більш обережні та не так все ускладнюють".

Також, за словами експерта, не всі випадки стають відомими, адже сім’ї постраждалих часто соромляться розповідати таке або намагаються приховати причину смерті.

Нагадаємо, що у США склали перелік найбільш незрозумілих та курйозних предметів, які лікарі витягали з жіночих вагін. Серед них, зокрема, навушники, свічник та телефон.

Залиште свій коментар

Вибір редакції