З різдвяної ялинки Ватикан зробить іграшки для дітей

Різдвяна ялинка, яку встановили на площі Святого Петра у Ватикані, після закінчення свят буде перероблена на дитячі іграшки та меблі.

На такий крок влада Ватикану вирішила піти в рамках програми із захисту природи та охорони навколишнього середовища, повідомляє Reuters.

33-метрова ялинка, встановлена 13 грудня цього року, стала найбільшим деревом, що коли-небудь прикрашало на Різдво площу Святого Петра. Після закінчення свят, оголосили в суботу представники Ватикану, з цього дерева, вік якого становить не менше 120 років, будуть виготовлені іграшки та садові меблі. Іграшки з ватиканської ялини планується передати організаціям, які опікуються притулками і дітьми з бідних сімей, а меблі - роздати в школи.

Ватикан останні декілька років приділяє велику увагу охороні навколишнього середовища і захисту природи. Так в 2008 році Ватикан завершив проект щодо встановлення системи сонячних батарей на даху резиденції Папи Римського та оголосив, що має намір найближчим часом не тільки повністю забезпечувати свої енерговитрати за рахунок поновлюваних джерел, але і експортувати отриману таким чином електроенергію.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: