З'явилася можливість знайти ідеальну пару за ДНК-тестом

В Інтернеті стартують сайти, які пропонують заплатити 2 тис. доларів, здати аналіз на ДНК і отримати свою половинку. Кохання не обіцяють.

Нова методика знайомств, заснована на підборі ідеального чоловіка або дружини за допомогою детального аналізу їх ДНК, поставить "на потік" створення міцних і люблячих сімей.

"Замість того, щоб заповнювати анкети відомостями про свої пристрасті, симпатії і антипатії, внесіть до таблиці дані ДНК-тесту", - радять автори методики. Сайти, що підбирають супутника життя на основі аналізу крові, вже з'явилися в мережі Інтернет: реєстрація на такому сайті коштує близько 2 тисяч доларів.

Автори методики наполягають на тому, що чоловік і жінка, чиї ДНК максимально не схожі один на одного, є найбільш придатними для спільної щасливого життя.

Професор Тамара Браун, керівник швейцарського сайту знайомств GenePartner.com, розповіла виданню про відомий експеримент, в ході якого жінкам було запропоновано понюхати футболку, пропахлу потом чоловіка і оцінити цей запах. У результаті, "аромат" здався привабливим тим жінкам, імунні системи яких значно відрізнялися від імунної системи власника футболки.

В даний час в базі даних GenePartner.com не більше тисячі людей, однак професор Браун, генетик і нейробіолог, впевнена, що ця кількість буде неухильно зростати.

При цьому ні вона, ні автори методики аж ніяк не стверджують, що людям, що найбільше підійду один одному за результатами ДНК-тесту, гарантована любов з першого погляду.

Читайте також:

Рабин дозволив дівчатам брехати на першому побаченні

У 2020 році 24 мільйони китайців не знайдуть собі пару

Британських туристів заарештували в ОАЕ за позашлюбний секс

Чоловіки визначилися, що сексуальніше у жінки за груди

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: