За брейк-данс на конкурсі талантів дідуся позбавили інвалідності

Учаснику шоу 73 роки, крім того, вже не один десяток років йому, колишньому солдату, не дає спокою стара травма ноги.

Опинившись у півфіналі відомого конкурсу "Британія шукає таланти", житель містечка Лафборо в графстві Лестершір на ім'я Фред Бауерс навіть не підозрював, що цей успіх може обернутися для нього проблемами у фінансовому плані.

Учаснику шоу 73 роки, крім того, вже не один десяток років йому, колишньому солдату, не дає спокою стара травма ноги. Але незважаючи на свій вік та інвалідність, містер Бауерс вирішив виступити перед усією країною і довести, що простий старий і навіть каліка може зробити щось дивне.

На конкурсі талантів відважний дідусь танцював брейк-данс. Як уже згадувалося, Фред Бауерс дійшов до півфіналу, але далі не пройшов - суперники виявилися ще більш талановиті.

Старого танцюриста, програш, звичайно ж, засмутив, але далі його чекав ще один неприємний сюрприз - його виступ помітили співробітники Британського департаменту соціального забезпечення і вирішили, що дарма платять старому посібник по інвалідності - на інваліда він не дуже-то схожий, судячи з його виступу на сцені.

"Ми завжди звертаємо серйозну увагу і розглядаємо всі випадки можливого шахрайства", - заявили в департаменті, і позбавили Фреда Бауерса належних йому 70 фунтів стерлінгів на тиждень.

Як пише британське видання Daily Mail, зараз літній "талант" сподівається, що департамент все-таки відновить заслужену виплату. Свій виступ Фред, незважаючи на травму, пояснює просто: далеко ходити не виходить, а ось танцювати хвора нога не заважає.

Читайте також:

Валерія увійде до Книги рекордів Гіннеса

Учасники французького реаліті-шоу визнані трудягами

Американець-транссексуал народив другу дитину

Новий проект Кузьми: він розкручує свого 77-річного сусіда

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: