За дочку Клінтонів пропонують 40 кіз і 20 корів

Жених розуміє, що він уже не дуже молодий, але готовий віддати тварин Біллу Клінтону, за можливість взяти його дочку за третю дружину.

У місті Накуру на заході Кенії живе претендент на руку Челсі Клінтон — єдиної дочки колишнього президента і держсекретаря США.

Кенія Годвін Кіпкемой Чепкургор в 2000 році відправив Біллу Клінтону листа, в якому офіційно попросив тоді ще главу вашингтонської адміністрації видати заміж за нього свою дочку, проте так і не діждався відповіді.

Пропозиція до цих пір залишається в силі, у тому числі і викуп за наречену — 40 кіз і 20 корів. "Звичайно, я ніколи особисто не зустрічався з Челсі, але мені подобається її сім'я, особливо, як вони тримаються разом, — повідомив Кенія в поширеному інтерв'ю телекомпанії CNN. — Я чекав довгий час, почекаю ще, аби зустрітися і освідчитися в коханні".

Ця історія, що почалася під час візиту Клінтонів до Східної Африки в 2000 році, отримала продовження в ході візиту держсекретаря Хілларі Клінтон до Кенії, що відбувся на цьому тижні в рамках турне по країнах Чорного континенту.

Журналісти CNN розповіли главі американської дипломатії про те, що у її дочки в Кенії є завидний жених, що має в Накуру магазин з продажу електроніки і комп'ютерної техніки. Клінтон розсміялася і дала зрозуміти, що на цей раз пропозиція Годвіна не залишиться без відповіді. «Моя дочка дуже незалежна. Я передам їй, це добра пропозиція», — додала вона.

Кенія віддає собі звіт, що його шанси на успіх невисокі. За минулих 9 років він постарів (йому 39 років) і обзавівся двома дружинами. Завести третю йому нічого не заважає, оскільки закони африканської країни не забороняють багатоженця. В будь-якому разі Годвін хотів би дістати можливість зв'язатися з Клінтонами.

Читайте також:

Білл Клінтон порівняв себе з Джеймсом Бондом

За 7 років подружжя Клінтон заробило 110 млн доларів

Американка найняла кілера чоловікові, щоб перервати медовий місяць

Китайська наречена одягнула на весілля фату більше ніж в два км

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: