Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
За Рибкою попливло півцарства. У Мережі тролять наслідки впливу санкцій США на російських олігархів

Курс російського рубля продовжив знижуватися після відкриття торгів на Московській біржі.

Міністерство фінансів США 6 квітня оголосило про новий раунд санкцій проти російських громадян, чиновників, компаній та державних фірм.

Сполучені Штати Америки збираються заморозити активи всіх фізичних і юридичних осіб, які потрапили під нову хвилю санкцій. Російський бізнес та власне рубль уже відчули на собі вплив обмежувальних заходів, на що юзери соцмереж встигли відреагувати фотожабами і жартами.

Тот случай, когда вслед за Рыбкой уплыло полцарства. Весь Sergey Elkin - https://bit.ly/2pK8c9I

Posted by DW (на русском) on Monday, April 9, 2018

акции компании "русал" олега дерипаски -50% индекс ртс с утра уже -10% а где-то в таиландской тюрьме глупо хихикает настя рыбка

Posted by Роман Шрайк on Monday, April 9, 2018

Наразі констатується падіння російських фондових бірж: падають в ціні акції РУСАЛ Олега Дерипаски, Сбербанку РФ, Банку ВТБ, Мосенерго та інші. Падіння індексу біржі РСТ перевищує 2,5%. Менш різке падіння зафіксовано на Московській біржі.

Сьогодні, 10 квітня після відкриття торгів на Московській біржі курс російського рубля продовжив знижуватися. Євро подолав позначку в 76 рублів вперше з травня 2016 року - він торгувався за 76,35 рубля, на 1,65 рубля більше рівня закриття попередньої сесії. За долар давали 61,98 рубля (+1,32 рубля). Раніше долар торгувався вище позначки 61 рубль на початку січня 2017 року.

ВідеоРосійські олігархи вже втратили 16 мільярдів доларів через санкції США

Найбільше постраждав Олег Дерипаска – акції його компаній обвалилися одразу після оголошення про обмежувальні заходи. Дерипаска вже втратив п’яту частину статків. Услід за активами російських компаній обвалився і курс рубля.

Російські олігархи вже втратили 16 мільярдів доларів через санкції США

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції