Забарона піджаків і краваток

Італійська компанія Eni з метою заощадження електроенергії заборонила співробітникам носити в офісах піджаки та краватки.

Італійська компанія Eni з метою заощадження електроенергії заборонила співробітникам носити в офісах піджаки та краватки. Згідно із заявою керівництва, ENI витрачає величезні кошти на кондиціонування офісних приміщень. Пом'якшення офісного дресс-коду, на думку менеджерів, дасть змогу Eni зменшити потужність кондиціонерів і заощадити електрику.

Рішення компанії підтримують і її працівники, втомлені від звичної для Італії спеки та необхідності приходити на роботу в костюмах. Під час недавнього опитування 20 тисяч співробітників компанії виступили за те, щоб не носити в офісі піджаків і краваток.

За розрахунками Eni, підвищення температури, яка підтримується в приміщеннях, хоч би на один градус дозволить компанії заощадити 9% споживаної електроенергії.

З пом'якшенням офісного дресс-коду з метою економії електроенергії вже експериментували компанії в Іспанії, Японіїі та Китаї.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: