Забобонний китаєць подарував нареченій 99 999 троянд - для міцності шлюбу

Забобонний китаєць подарував нареченій 99 999 троянд - для міцності шлюбу

Китаєць подарував нареченій 99 999 троянд / Фото: Orange News

У Китаї чоловік зробив досить незвичайний подарунок для своєї коханої: він закупив у квітковому магазині 99 999 червоних троянд і прикрасив ними весільний кортеж.

Молодий наречений з Китаю по імені Сяо Ван зробив досить незвичайний подарунок для своєї коханої Сяо Лю: він закупив у квітковому магазині 99 999 червоних троянд і прикрасив ними весільний кортеж.

Сама весільна церемонія відбулася в Чунціні в центрі Китаю, а квіти довелося доставляти на літаку з окраїни країни. Своє рішення купити в подарунок саме 99 999 троянд Ван аргументував тим, що число 999 вважається щасливим і приносить удачу в сімейному житті.

Втім, на цьому наречений-містик вирішив не зупинятися, і, щоб його шлюб точно не розвалився, Ван пожертвував 20% від вартості квітів у один з благодійних фондів.

"Я згадав, що Лю дуже подобаються червоні троянди. Саме так і народилася моя ідея, яка тільки міцніла з кожним днем. Всі мої зусилля були варті того, щоб побачити обличчя Лю, коли з'явилися машини, прикрашені квітами", - зізнається Ван.

За словами його нареченої, про те, що їй до душі троянди, вона говорила Вану близько року тому, і була сильно здивована, що він про це не забув.

Читайте також:

 Шестирічна дівчинка з Китаю стала мільйонером

У Британї одружилися молодята, яким шалено не таланило

Наречених заарештували під час весілля

Повʼязані теми:

Наступна публікація