Загадковий металевий моноліт, який зник з американської пустелі, тепер з'явився у Європі

Конструкцію знайшли на схилі пагорба в Румунії.

Загадковий металевий моноліт, схожий на той, який зник у пустелі в штаті Юта (США), був поміченй на схилі пагорба у Румунії. 

Про це пишуть Mirror та Daily Mail. 

Моноліт був помічений на пагорбі Батка Доамней у місті П'ятра-Нямц. Це у кількох метрах від стародавньої Петродавсько-дакійської фортеці, зведеної між 82 роком до нашої ери і 106 роком нашої ери. Вважається, що фортеця була зруйнована римлянами у 2 столітті нашої ери, але частини міської стіни можна побачити і сьогодні.

Румунська влада заявила, що невідомо, хто несе відповідальність за зведення конструкції, адже ця людина спершу повинна була б звернутися за дозволом до Міністерства культури країни.

Моноліт у Румунії має висоту близько чотирьох метрів. На відміну від артефакту в Юті (який заввишки близько трьох метрів), він являє собою не прямокутник, а прямокутну трапецію зі скошеною вершиною. Одна зі сторін конструкції звернена до гори Чахлау, відомої як Священна гора.

Розпочато розслідування, аби з’ясувати походження моноліту. 

Місто П'ятра-Нямц на півночі Румунії, де виявили загадковий моноліт / Фото: Daily Mail

Нагадаємо, понад тиждень у соцмережах обговорювали встромлений у землю загадковий металевий моноліт заввишки близько трьох метрів. Його випадково знайшли посеред червоних скель у американському штаті Юта біологи, коли з гелікоптера рахували диких баранів.

Однак, поки увесь світ будував конспірологічні теорії навколо дивної знахідки, вона зникла. Хто і куди забрав таємничий моноліт, місцева влада каже, що знає. Але вони, мовляв, до цього не причетні.

Металевий стовп з американської пустелі зник так само загадково, як і з`явився

Металевий стовп з американської пустелі зник так само загадково, як і з`явився

Повʼязані теми:

Наступна публікація