Загрався та помер: в Індонезії охоронець загинув після укусу змії

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Чоловік вирішив, що небезпеки немає.

У населеному пункті Гадінг-Серпонг, провінція Бантен (Індонезія), охоронець помер через зміїний укус. Про це повідомляє видання The Jakarta Post.

46-річний Іскандар зловив малайського крайта - отруйну змію, яка зустрічається в Південно-Східній Азії. Він грався з нею, поки вона не вкусила його за палець. Чоловік вирішив, що укус безпечний, і не став звертатися за медичною допомогою. "На місці укусу не було синця, серйозної травми він теж не викликав", - розповів його начальник.

Вже ввечері стан Іскандара погіршав, і його відвезли до лікарні. Через дев'ять годин він помер. "Потерпілий намагався впоратися зі змією без відповідного обладнання і підготовки. Після укусу він почав висмоктувати отруту з ранки, що лише прискорило смертельну реакцію", - заявили в некомерційної організації  "Фонд змій сіу".

Яд цих змій має нейротоксикологічну дію і є небезпечним для людей. За відсутності своєчасної медичної допомоги він призводить до загибелі в 60-70 відсотках випадків.

Нагадаємо, 22 серпня повідомлялося, що у Карпатах в селі Ластівка 12-річну дівчину забрали до лікарні після нападу змії.

Відео Що робити, якщо вас вкусила отруйна змія чи павук - поради парамедика

З настанням тепла все частіше з’являються новини про нашестя змій. Як зрозуміти, що вас вкусила саме отруйна змія? Які виникають симптоми?  Про все це розповість наш гість - голова Всеукраїнської спілки парамедиків, лікар з медицини невідкладних станів Ярослав Вус.  

Що робити, якщо вас вкусила отруйна змія чи павук - поради парамедика

Залиште свій коментар

Вибір редакції