Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Загублену американкою обручку знайшла її сестра, про яку вона нічого не знала

Сім'я воз'єдналася завдяки генетичному тесту.

Американка Бріттані Олівер загубила обручку на пляжі. Її знайшла сестра дівчини, які між собою не були знайомі, пише New York Post.

В День праці 2015 року Бріттані відпочивала з чоловіком та дітьми на озері Сенека в Нью-Йорку. Кілька годин потому вона помітила, що загубила свою обручку з діамантом. 

Вони обшукали все, навіть попросили друзів на човні пошукати на озері. У той же день на озері відпочивала інша дівчина, Кала Раундс, яка почула про зниклу обручку, і вирішила допомогти.

Кала приєдналася до групи незнайомців, яка допомогала знайти пропажу. Врешті хлопець з її групи натрапив на обручку. Так Кала і Брітттані зустрілися вперше, однак своєї схожості не помітили. Олівер написала про цю історію на фейсбуці, і все забулося, однак на Різдво 2018 року з’явилися нові факти. Чоловік Брітттані подарував їй генетичний тест, адже та майже нічого не знала про свою родину.

Коли в січні прийшли результати, Бріттані була шокована. Вона не могла додзвонитися до матері, а інші родичі не хотіли відповідати на її запитання. Однак наступного дня вона все ж отримала відповіді.

Матір розповіла, що чоловік, який названий батьком у свідоцтві про народження, міг бути і несправжнім батьком. Як  виявилося, у час, коли матір Брітттані завагітніла, вона зустрічалася з двома чоловіками. Дівчина відшукала свого батька і виявила, що вони жили поруч. Так дівчина довідалася, що Кала - її сестра. Вони були шоковані, коли пригадали, що вже бачилися 2015 року.

Тепер сестри постійно переписуються і обідають разом, влаштовують пікніки і ходять в боулінг. 

Нагадаємо, американка знайшла у своїй шафі чоловіка, який прожив там декілька днів поспіль.

Залиште свій коментар

Вибір редакції