Захоплена прихильниця поцілувала картину

У Франції на художній виставці відвідувачка була настільки захоплена роботою художника, що не змогла утриматись і поцілувала картину.

картина Сая Туомблі
NEWSru.ua
Картина американського художника Сая Туомблі розміром 3 на 2 метри оцінюється мистецтвознавцями більше ніж у 2 мільйони доларів
При цьому на полотні залишився червоний слід від помади, а саму жінку звинуватили у вандалізмі й арештували.

Інцидент відбувся в музеї Ламберта в Авіньоні, повідомляє БелТА.

Сама злочинниця Сем Рінді після події намагалася спокійно піти, але була затримана викликаною по тривозі персоналу музею поліцією. Згодом вона пояснила, що своїм вчинком хотіла зробити живописне творіння ще прекраснішим.

Понад міру вразлива прихильниця мистецтва після свого звільнення біля поліцейської дільниці заявила, що залишила поцілунок на полотні як доказ сили мистецтва.

Відзначимо, що картина, фактично, зображає "чистий лист" і виконана в абстракціоністському стилі. Рінді з упевненістю додала, що художник залишив свій твір білим спеціально для неї.

Суд у справі Рінді відбудеться 16 серпня. Картина американського художника Сая Туомблі розміром 3 на 2 метри оцінюється мистецтвознавцями більше ніж у 2 мільйони доларів.

Художник народився в 1928 році в Лексингтоні (штат Вірджинія), але останні п'ятдесят років живе в Італії. У 2001 році на венеціанській бієннале Сай Туомблі одержав престижну нагороду "Золотий лев".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: