"Заклинач єнотів": ютуб підкорило відео, на якому чоловік годує смугастих тварин сосисками

Фото: James Blackwood - Raccoon Whisperer

Єнотам дуже подобається меню чоловіка.

"Заклинач єнотів" - так любить називати себе Джеймс Блеквуд, який живе на східному узбережжі Канади в провінції Нова Шотландія і вже протягом 25 років підгодовує єнотів, які мешкають у навколишніх місцевих лісах. Він щоночі годує тварин різними стравами та фільмує це, щоб потім викласти відео на свій ютуб-канал, який так і називається Raccoon Whisperer (заклинач єнотів).

Як повідомляє Bored Panda, нещодавно одне з його таких відео стало вірусним та набрало вже понад 11 млн переглядів.

 Зазначається, що Джеймс Блеквуд почав доглядати за єнотами разом зі своєю дружиною понад 25 років тому. Це була ініціатива його дружини, але у 2003 році вона померла від раку. Перед смертю вона попросила, щоб чоловік продовжив дбати про єнотів і Блеквуд виконав її прохання.

У відео, яке стало популярним, він годує єнотів сосисками, після чого приносить інше частування - печиво, а потім - собачий корм. Ви тільки подивіться, як єноти реагують на частування!

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що кліп на дитячу пісню про родину акул "Baby Shark" став найпопулярнішим на ютубі. Він набрав понад 7 мільярдів переглядів і обігнав попереднього лідера - відео на пісню Луїса Фонса "Despacito".

Смугасте поповнення: в одеському зоопарку народилося четверо дитинчат єнота

Смугасте поповнення: в одеському зоопарку народилося четверо дитинчат єнота

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Тренди соцмереж
Наступна публікація