Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Заміна Tinder. Британець у пошуках кохання встановив величезний білборд зі своїм фото

“Це знак, на який ти чекала”.

Британець розчарувався у соцмережах для знайомств і вирішив діяти рішучіше у пошуках половинки. 30-річний чоловік розмістив у рідному місті білборд зі своїм зображенням.

Пост з'явився у твітер-акаунті чоловіка.

Користувач твітера на ім'я Марк Роф із Шеффілда залишився єдиним самотнім у компанії друзів і вирішив взятися за посилений пошук дівчини. Хлопець розчарувався у додатках для знайомств, тож вигадав новий спосіб познайомитися. 

“Додатки для знайомств не працювали, тому я оплатив білборд і створив сайт, щоб виділитися і покликати кого-небудь на побачення”, - написав він.

На підтвердження він додав до твіта фотографію, де видно розміщений з його зображенням білборд на вулиці. На ньому також є і посилання на власний сайт, де можна йому написати.

На сайті Марк розмістив свої фотографії, коротку біографію і факти про себе. Так, стає відомо, що його зріст сягає 182 сантиметрів, у нього є двоє друзів, а із дівчатами він цілувався понад три рази.

За оренду рекламного щита шириною шість метрів у центрі Манчестера він заплатив 425 фунтів стерлінгів (13,8 тис. грн). Тепер Марк планує розмістити схожі білборди в інших великих містах країни, щоб збільшити свої шанси.

Нагадаємо, у США режисер Лі Лочлер з Бостона перетворив головних героїв мультфільму “Спляча красуня” на себе та свою дівчину і освідчився їй під час показу у кінотеатрі.

Залиште свій коментар

Вибір редакції