Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Занадто гарна: модель заблокували у Tinder через її красу, яка здалася несправжньою

Юзери повідомили, що акаунт фейковий.

Модель та блогерку Голлі Валентайн з Лос-Анджелеса забанили у додатку для знайомств Tinder через повідомлення про те, що її акаунт фейковий.

Про це пише 

У 26-річної дівчини 1,2 млн підписників у Instagram, яких вона зібрала, зокрема, завдяки своїй зовнішності. Також Холлі стала однією з найбільш високооплачуваних на OnlyFans, де вона ділиться ексклюзивним контентом з підписниками. 

Через блогерство вона проводить багато часу у подорожах, тому вирішила завантажити додаток у надії познайомитися із жителями міста, куди їде.

"Я багато подорожую, тому я хотіла зустрічатися з новими людьми. Я купила найдорожчий пакет, який вони пропонують", - розповіла дівчина.

Вона додала у свій профіль кілька фото, погортала фотографії незнайомців і закрила додаток. Пізніше вона захотіла перевірити, скільки пар утворилося за цей час. Тоді вона виявила, що її акаунт заблоковано.

Юзери подумали, що вона занадто гарна, щоб бути реальною, і поскаржилися на акаунт як на фейковий. Холлі спробувала повторно завантажити додаток і увійти в систему, але їй було відмовлено в доступі.

“Мені навіть не вдалося ні з ким зустрітися або навіть по-справжньому використовувати додаток. Я зв'язалася з Tinder і Apple з проханням повернення коштів”, - зазначила вона.

Tinder не дав жодної відповіді Дівчині, а в Apple сказали, що  відшкодування залежить від рішення додатку. Холлі додала, що, незважаючи на привабливу зовнішність, їй важко знайомитися з людьми і ходити на побачення.

Нагадаємо, 30-річний британець розчарувався у соцмережах для знайомств і розмістив у рідному місті білборд зі своїм зображенням у пошуках половинки.

Залиште свій коментар

Вибір редакції