Заповіді за професіями

Ватикан закликає водіїв дотримуватись обмеження швидкості, утримуватися від лайки і не сідати за кермо в нетверезому стані.

У брошурі "Послання про безпеку на дорогах" Ватикан закликає водіїв дотримуватися обмеження швидкості, утримуватися від лайки і не сідати за кермо в нетверезому стані.

Католикам також пропонується хреститися перед тим, як відправлятися в дорогу.

Ініціатива Ватикану - перший випадок прояву цікавості з боку церкви до безпеки дорожнього руху.

У 36-сторінковому документі містяться і інші рекомендації водіям: зокрема, уникати грубих жестів під час руху і допомагати жертвам ДТП.

Брошура застерігає віруючих від "примітивної" поведінки за кермом, що включає в себе безвідповідальність, богохульство і лайку.

У тексті йдеться про те, що автомобілі можуть бути знаряддям гріху - зокрема, якщо вони використовуються для небезпечних маневрів або пов'язані з проституцією.

Як відзначив кардинал Ренато Мартіно, причиною для випуску послання стала важливість, яку має в житті сучасної людини автомобіль.

"Ми знаємо, що унаслідок правопорушень і халатності водія сьогодні 1,2 млн. людей гинуть на дорогах. Це сумна реальність, але одночасно і виклик для суспільства і церкви", - відзначив Мартіно.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: