Засновник WikiLeaks Джуліан Ассанж напише мемуари

Джуліан Ассанж, як і його колишній соратник по WikiLeaks, вирішив написати спогади.

Засновник сайту  Джуліан Ассанж напише мемуари, повідомляє  британська газета The Guardian.

Про підготовку публікації книги засновника WikiLeaks повідомив у своєму мікроблозі на Twitter Клаудіо Лопес - голова літературного підрозділу іспанського видавничого дому Random House Mondadori. За даними Лопеса, Ассанж повинен здати рукопис мемуарів у березні 2011 року. Можлива дата надходження книги в продаж, а також сума гонорару Ассанжа поки не уточнюються.

У Великобританії, пише The Guardian, публікацією мемуарів займеться видавництво Canongate, а в США - Knopf, що є підрозділом Random House. За даними газети, представники Canongate вже підтвердили факт домовленості з Ассанжем. У свою чергу прес-служба Random House, з якою зв'язалося агентство Reuters, заявила, що поки не має інформації про підготовку книги спогадів засновника WikiLeaks.

Раніше німецьке видавництво Econ Verlag домовилося про публікацію мемуарів колишнього колеги Ассанжа по роботі в WikiLeaks Даніеля Домшайт-Берга. Спогади екс-соратника Ассанжа з крикливою назвою "Усередині WikiLeaks. Мій час в найнебезпечнішому сайті світу", вийдуть у світ у кінці січня 2011 року.

Як відомо, Джуліан Ассанж - засновник сайту WikiLeaks, що спеціалізується на публікації секретної інформації, - є фігурантом справи про сексуальні домагання, розслідування якого ведуть правоохоронні органи Швеції. Ассанж висунуті на його адресу звинувачення категорично заперечує, стверджуючи, що його переслідують за публікації на WikiLeaks.

7 грудня 2010 Ассанж, міжнародний ордер на арешт якого видали правоохоронні органи Швеції, був затриманий на території Великобританії. 16 грудня засновник WikiLeaks був відпущений під заставу. Скільки часу займе процедура розгляду запиту Швеції на екстрадицію Ассанжа, поки не відомо.

Читайте також:

Засновник Wikileaks "взяв у заручники" США: знешкодити його вже неможливо

Кастро: Ассанж морально поставив США на коліна

Американці назвали Ассанжа людиною року

Секс-файли Wikileaks

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: