Завдяки кризі люди почали хвилюватися понад дві години на день

Через фінансову кризу люди почали більше хвилюватися: за день понад дві години.

Світова фінансова криза додала ще півгодини до щоденного ліміту часу, який середній британець витрачав на хвилювання. Тепер на душевні терзання йде, згідно зі статистикою, близько 2 годин і 15 хвилин, пише The Daily Mail. Це означає, що загалом за ціле життя на переживання йтиме 6 з половиною років; причому у жінок ця цифра більша (близько 7 років), а у чоловіків менша (5 років і майже 9 місяців).

Дослідження було проведене в режимі он-лайн, в ньому взяли участь 1500 людей. Як з'ясували соціологи, головними причинами тривог стали питання вартості життя і ціни на паливо, які потіснили навіть охорону здоров'я. Також в десятці "нервових тем" виявилися прибутки, борги, рецесія, безробіття, злочинність, пенсії та особисті стосунки.

Нагадаємо, що, згідно останнім опитуванням серед європейців, головним же приводом для смутку в 2008 році стали економічні перспективи - особисті і державні. І якщо швейцарці та австрійці оцінюють своє майбутнє як більш-менш передбачене, то росіяни разом з французами, італійцями та угорцями не чекають нічого хорошого. Проте, всі жителі старого світу солідарні в одному - краще джерело оптимізму в умовах кризи - це будинок і сім'я.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: