Завершився ювілейний "КаZантип"

В ніч з 25 на 26 серпня в селі Поповка під Євпаторією завершився 15-й фестиваль "КаZантип".

КаZантип
УНІАН
"КаZантип" цього року відвідало близько 120 тисяч людей.
У селі Поповка під Євпаторією (Крим) сьогодні вночі пройшло закриття “Республіки Z” (більш відома назва – "КаZантип").
 
Як передає кореспондент УНІАН, за даними кримської влади, цього року ювілейний, 15-й «КаZантип» відвідали близько 120 тисяч людей. 

За час проведення нинішнього "КаZантипу" на його території було проведено безліч розважальних і спортивних заходів: казантипські весілля, державні свята "Республіки Z", скай-серфінг-турнір тощо. Цей турнір, за інформацією кримського Рескомспорту, був одним із найбільших на території пострадянського простору.
 
За словами представника "КаZантипу" Миколи Карпова, проект сприяє розвитку туризму в Криму. "Наш проект залишається для багатьох тисяч громадян мотивом приїхати відпочивати (до Криму)", - сказав він.
 
Кажучи про плани наступного року, Карпов зазначив, що буде відроджена казантипська маївка, і планується трохи розширити часові рамки "КаZантипу". 

"Однозначно, буде маївка – ми робили паузу цього року, але ми повернемося до цього проекту. Це буде великий парад на честь солідарності з танцюючими. Наступного року ми проведемо його (парад) наприкінці травня, коли наступлять перші теплі дні, і поєднаємо його із зустріччю літа, - сказав М.КАРПОВ. - Ми трошки розширимо часові рамки проекту  – з середини липня до кінця серпня".
 
У свою чергу заступник голови Ради міністрів АРК Тетяна Умріхіна, яка очолює "робочу групу зі здійснення контролю над проведенням Міжнародного фестивалю Республіка Z", зазначила, що кримський уряд має намір і надалі сприяти розвитку молодіжного курорту. 

У СЕС і МНС, а також у інших служб не виникло претензій щодо проведення нинішнього "КаZантипу". "Була більш організована робота всіх точок громадського харчування і в цілому фестивалю", - заявив журналістам представник СЕС.
 
Безпеку в селі Поповка, де проходив "КаZантип", цього року забезпечували київські бійці спецпідрозділу "Барс", сакські міліціонери та одна приватна охоронна структура. У міліції відзначають, що цього року, завдяки спільній роботі МВС і керівництва "КаZантипу", було вилучено більше наркотиків, ніж за минулий рік.

КаZантип
УНІАН
В цілому, відпосинок у "Республіці Z" пройшов спокійно.
"Але це не через те, що ("КаZантип") треба розцінювати як наркоманський край, а через те, що була злагоджена робота керівництва фестивалю, охорони, - зазначив представник МВС Андрій Кучерявий. - Ці всі люди (торговці наркотиками), які приїжджали в село Поповка для розвитку свого бізнесу, були нами затримані, всі наркотичні речовини були практично вилучені в повному обсягу".

Нагадаємо, офіційне відкриття "Республіки Z" відбулося в селі Поповка в ніч на 29 липня. Цього року багаторазова віза (пропуск) коштувала 600 грн., одноразова віза - 300 грн. (одноразова віза - увійти на "казантипську" територію можна тільки один раз, час перебування на території не обмежений). 

Жовтий чемодан залишався одним із символів "КаZантипу" і, як і раніше, давав право безвізового входу до “Республіки Z”.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: