Зеландський міністр шокував закордонних колег

Міністр закордонних справ Нової Зеландії Вінстон Петерс на форумі АСЕАН з'явився перед колегами в образі маорійського воїна.

Маорійський воїн (Фото: kiwijewels.com)
Петерс, як справжній маорієць, войовничо показував дипломатам язика. (Фото: kiwijewels.com)
Міністра закордонних справ Нової Зеландії Вінстона Петерса ледве впізнали в середу на традиційному "капуснику" на форумі Асоціації держав Південно-Східної Азії (АСЕАН) у філіппінській столиці Манілі.

За словами джерела, дипломат не тільки був розфарбований у бойове татуювання й войовничо показував язика, як це століттями роблять маорійці, але й буквально жив у цьому образі, чим неабияк уразив колег.

Міністри десяти країн регіону проводили зустріч з партнерами по діалогу, включно з Росією, США, Євросоюзом, Австралією, Китаєм і навіть КНДР.

Російська делегація на чолі з Сергієм Лавровим виконала гумористичну постановку під мелодію пісні "Подмосковные вечера".

Ідея проведення асеанівськіх капусників народилася практично одночасно зі створенням Регіонального форуму з безпеки (АРФ), який проводять з 1994 року з партнерами АСЕАН. Концерти, що супроводжують форум, покликані підкреслити неформальний характер дискусій.

Міністри та члени делегацій виступають з жартівливими номерами, в яких обіграють питання, що стоять перед АСЕАН, а також особисті риси один одного.

До капусника дипломати часто-густо готуються не менш серйозно, ніж до пленарних засідань і переговорів. Учасники концерту привозять зі собою костюми й реквізит, у вільний від зустрічей і дискусій час проводять співанки й репетиції.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: