Зеленський заявив, що "вже потрібно міняти депутатів"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Президент України поспілкувався з дітьми на форумі.

Президент України Володимир Зеленський вважає, що "вже потрібно міняти і цих депутатів".

Про це він сказав 20 листопада під час спілкування з дітьми на Всеукраїнському форумі "Україна зростає разом зі мною".

Зеленський під час діалогу з однією з учасниць форуму зазначив, що "Україна повина бути свіжою".

"Даша, підтягуйте таких, як ви, до Верховної Ради. Нікому не говоріть, але вже потрібно міняти і цих (прим. депутатів)", – звернувся президент до учасниці.

Нагадаємо, що фракцію "Слуга народу" поповнять два нових депутата замість виключених Анни Скороход та Антона Полякова. Переговори з цими депутатами були ще три місяці тому.

До цього Скороход з трибуни ВР заявила, що її цивільного чоловіка Олексія Алякіна затримали через те, що вона не голосувала за "указом" фракції" щодо ухвалення у першому читанні законопроєкту про відкриття ринку землі. "Сьогодні за мої політичні вподобання та погляди, і за те, що я не голосувала так, як мені вказувала фракція, за дорученням одного з замів Адміністрації президента, одного з замів генерального прокурора, мого чоловіка було затримано", - сказала вона.

Відео Зеленський і Тимошенко покепкували один з одного у соцмережах

Приводом став виступ Тимошенко у політичному ток-шоу, де вона розповідала, що перейшла в жорстку опозицію до президента. На це Зеленський відреагував постом на своїй сторінці у соцмережі. Нагадав - не так давно лідерка "Батьківщини" пропонувала йому підтримку в обмін на "солодкі" кадрові призначення. І пожартував про її фігуру. Тимошенко не забарилася із симетричною відповіддю.

Зеленський і Тимошенко покепкували один з одного у соцмережах

Залиште свій коментар

Вибір редакції