Жага екстріму

У місті Пунта Горда в американському штаті Флоріда поліція зняла з вершини 30-метрового крана парочку, що займалася там сексом.

Ввечері поліцейські прибули до одного з міських будівництв після декількох дзвінків місцевих жителів, що проживають неподалік.

Пильні громадяни повідомляли, що бачили, як двоє невідомих залізають в кабіну крана. У відповідь на наказ поліцейських вийти з кабіни і спуститися вниз, звідти висунулась гола нога.

Потім все ж таки екстремальні коханці були вимушені одягнутися і спуститися вниз. Як виявилося, чоловік працював на будівництві і мав доступ до ключів від крана.

Затриманий незворушно заявив, що зверху він просто фотографував панораму міста. Коханці одержали попередження від поліції і були відпущені.

Схожий випадок відбувся 2 роки тому на пивному фестивалі Oktoberfest в Мюнхені. Там поліція затримала жінку і двох чоловіків, які на очах у італійських туристів знімали еротичні ігри, знаходячись на "чортовому колесі".

Не дивлячись на те, що в кабіні вже знаходилося троє італійських туристів, молода медсестра у віці 21 року почала орудувати вібратором. Два супутника жінки, 25-річний студент і 30-річний політолог, із захопленням сприйняли поведінку подружки і почали знімати її на камеру і фотографувати те, що відбувалось.

Шоковані італійці поскаржилися адміністрації атракціону, яка викликала поліцію. Поліцейські затримали гарячу трійцю. Ті заявили, що просто з цікавості вирішили подивитися на реакцію відвідувачів фестивалю.

Після вилучення фотоапаратів, камер і плівки всі троє були відпущені на свободу. За скандальну поведінку всіх трьох поставили в поліції на облік.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: