Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Букет за 3 тисячі гривень для Сироїд та стрибки на скакалці Кличка в офісі. Тренди соцмереж

Юзери дивуються схожості будинку Трампа на "Хонку" Януковича та скаржаться на сніг у березні.    

Команда ТСН.ua щодня збиратиме для читачів головні тренди соціальних мереж – ключові теми обговорення юзерів, дотепні жарти, кумедні фотожаби, та найпопулярніші відео останніх днів. Кумедні новинки та новини, які цікавлять багатьох, – дивіться у нашій добірці.

Сьогодні зранку українці прокинулися й побачили, як зовсім невесняний сніг засипає землю, а на небі нема жодного натяку на бодай промінь сонця. Звісно ж таку раптову погоду одразу почали іронічно обговорювати у соцмережах, викладаючи фото й залишаючи уїдливі коментарі. Що ж, потримаймося ще трохи й лютнева сльота таки мине!

Також юзери активно обговорюють мужнє рішення українського депутата й льотчиці Надії Савченко - розпочати голодування через незгоду із вироком російського суду. Українці висловлюють слова підтримки й захоплення полоненою.

Крім того, не оминули увагою в соцмережах й доволі неочікуване бажання третини росіян змінити на посаді президента РФ чоловіка на жінку, а також уже розпочали підготовку до 8 Березня - поки що натяками на подарунки та жартами в дописах.

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції