Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Жила в калюжі і без друзів: померла "найсамотніша" у світі качка

Качку занесло великим штормом на острів, де вона залишилася одна у своєму роді.

На острові Ніуе померла найсамотніша у світі качка Тревор. Птах помер після того, як на нього напали собаки.

Про це йдеться на BBC.

На віддаленому тихоокеанському острові Тревор з’явився випадково. Місцеві жителі припускають, що птаха сюди занесло через шторм, який був за рік до смерті качки. Тревор "оселився" у калюжі при дорозі. Місцеві жителі почали регулярно годувати та піклуватися про нього, тож згодом він став знаменитостю в Ніуе. До того ж, він був єдиним птахом свого виду на острові.

Згодом мешканці вигадали йому ім’я - Тревор. Так його прозвали на честь місцевого новозеландського політика. У калюжу, у якій мешкала качка, регулярно підливала воду пожежна бригада острова, адже вона висихала від сонця, а інших водойм на острові немає.

А ще Тревора годували горохом, кукурудзою та вівсом.

"Він регулярно літав навколо, аби навідати місцевих жителів і насолоджувався смачним частуванням, яке вони йому пропонували", - сказала пані Фіндлей, яка вела Facebook-сторінку качки.

Місцеві жителі хотіли завезти на острів іншу качку, яка могла б бути подружкою Тревора, але калюжа могла комфортно вмістити тільки одну птаху.

"Рік я їздила з мішком вівса в автомобілі. Тепер я сумуватиму за зупинками на шляху до та з роботи, аби нагодувати Тревора. Він підкорив серця багатьох, і за ним точно сумуватимуть", - поділилася Фіндлей.

Нагадаємо, в австралійському притулку на 12 році життя помер кенгуру Роджер, який став зіркою Мережі та однією із візитівок країни.

Залиште свій коментар

Вибір редакції