Жінка 4 роки фарбувала волосся рудому сину, щоб приховати зраду від чоловіка

Жінка завагітніла від рудого коханця, а чоловік, як на гріх, був смуглявим і чорнооким. Тож вона просто перефарбувала дитину.

Ірек з сином
Комсомольская правда
Рудоволосий Ірек зі своїм рудоволосим сином
Мешканка Уфи чотири роки фарбувала волосся своєму рудому сину в чорний колір, щоб приховати зраду від чоловіка.

Коли її тоді ще наречений був на заробітках на півночі Росії, Марія зустріла симпатичного рудоволосого хлопця на ім'я Ірек і завагітніла від нього. Але коханцю заявила, що дитина не від нього, і взагалі, вона виходить заміж за свого нареченого.

Незабаром Маша з чоловіком Славою виїхали жити на північ. Але шлюб протримався недовго. Дитина у Марії народилася руда, а чоловік був смуглявим і чорнооким, волосся - вороняче крило.

"Та краще б негреня народилося - більше був би схожий!" - у відчаї подумала жінка. Але потім швидко зорієнтувалася і вирішила малюка пофарбувати.

З пологового будинку принесла вже чорноволосого хлопчика, так що підозр ні у кого не виникло. Мама фарбувала дитину протягом чотирьох років, але потім занедбала цей процес, і у Слави з'явилися приводи сумніватися: то світле волосся у хлопчиська вилізло назовні, то банка з фарбою загадкова в коморі під руку попалася.

Коли все викрилося, подружжя розлучилося. Маша повернулася до Башкирії, відмила дитину від чорної фарби і привела її до Ірека - просити грошей на виховання. Схожість була настільки очевидною, що чоловік відмовлятися не став. Навпаки - зрадів навіть. Тепер він разом з Марією виховує свого сина.

Читайте також:

Корейський суд дозволив чоловікам брехати заради сексу

Японець одружився з персонажем комп'ютерної гри

У США суддя заборонив чорношкірому одружитися на білій

Вчені розкрили секрет ідеального шлюбу: молода дружина + тупий чоловік

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: