Жінка необачно дражнила слона бананом: що він з нею зробив (відео)

Жінка необачно дражнила слона бананом: що він з нею зробив (відео)

Жінка необачно дражнила слона бананом: що він з нею зробив (відео)

В Індії слон напав на туристку, яка дражнила його бананом / Фото: скриншот з відео

Туристка в Індії поводилася з величезним слоном, ніби з домашньою твариною, і поплатилася за це.

У Мережі опублікували відео раптового нападу слона на жінку в Індії. Тварина не витримала того, що туристка дражнила його, пропонуючи з’їсти банан.

Відео в Twitter завантажила офіцер лісової служби Індії Сусанта Нанда, яка часто ділиться в Інтернеті матеріалами про дику природу в Азії.

На опублікованих кадрах видно, що молода жінка робить вигляд, що намагається погодувати чотиритонного слона. Вона підносить банан до рота слона, після чого раптово відступає. Тоді слон наближається і раптово нападає, з усієї сили вдаривши жінку, яка відлетіла після удару.

Відео супроводжується коментарем: “Слона не обдуриш, навіть якщо він приручений. Вони є одними з найрозумніших тварин у неволі”.

Що сталося з нещасною туристкою та наскільки серйозно вона поранена, невідомо.

У коментарях припускають, що жінка могла отримати кілька переломів, зважаючи на силу удару.

“Багато туристів сприймають слонів як належне, як домашнього собаку, але вони можуть позбавити вас життя за частки секунди, дика тварина - завжди дика”, - написав один із коментаторів.

Нагадаємо, раніше в Індії на 22-річного чоловіка, який справляв потребу, напав тигр. Від отриманих поранень місцевий мешканець помер.

Читайте також:

Повʼязані теми:

Наступна публікація