Жінка перетворилася на Нефертіті за допомогою пластичної хирургії

У Великобританії з'явилася своя Нефертіті. Жінці таке перевтілення коштувало 200 тисяч фунтів.

Жінка перетворилася на Нефертіті
Daily Mail
Жінка перетворилася на Нефертіті за допомогою пластичної хирургії
Більше 20 років життя, близько 200 тисяч фунтів стерлінгів (майже 330 тисяч доларів США) і 51 хірургічне втручання було потрібне 49-річній британці для перетворення в живе уособлення знаменитої єгипетської цариці Нефертіті.

Історія "трансформації" Найлін Наміта почалася ще в 1987 році. У дитинстві, за словами самої британки, її часто відвідували сновидіння, в яких їй представала цариця Нефертіті, картини з її життя, образи її слуг, спокоїв і сцени трапез.

Пізніше, у віці 23 років Наміта дійшла висновку, що всі ці сни говорили їй про те, що вона - це реінкарнація Нефертіті в даний час. І вже через декілька років дівчина зважилася на першу операцію по зміні форми носа.

На той час, коли Наміті виконалося 49 років, за її плечима було вже 51 хірургічне втручання, в числі яких: 8 операцій на ніс, 3 операції по імплантації імплантатов в область скул, 3 операції по підтяжці особи, 6 локальних операцій на обличчі, дві операції на губах, 5 операцій по зміні форми очей і 20 інших незначних операцій.

"Ніхто не вірить, що мені вже майже 50 років і у мене троє дітей, адже моє тіло і особа виглядають так, як ніби то мені всього лише 25 років. Тепер, коли я виходжу на вулицю, на мене звертають увагу чоловіка набагато молодше за мене, часто ним дещо більше 20 років, тому, що я виглядаю настільки молодо", - говорить Наміта.

На думку жінки, "відтворення "Красуні Нила" - це "шлях дозволити ту, інший, частині себе виявитися назовні". В даний час Наміта готується до нових операцій, пише книгу про свої "перетворення" і збирається відвідати Єгипет - батьківщину свого царственого прообразу.

Нагадаємо, виставка "Прекрасна прийшла" скульптурних зображень дружини єгипетського царя Ехнатона - відомої Нефертіті проходить в Ермітажі. Експозиція працюватиме до середини вересня.

Відвідувачі побачать експонати, вивезені з Німеччини під час Другої світової війни і що зберігалися в Ермітажі до свого повернення в 1958 році в Єгипетський музей Берліна.

Читайте також:

В Ермітажі відкриється виставка, присвячена Нефертіті

Нефертіті повернеться до Єгипту

Майже мільярд євро на пластичну хірургію

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: