Жінка після удару блискавки заявила про "надприродний дар": що вона може

Жінка після удару блискавки заявила про "надприродний дар": що вона може

Жінка розповіла про дар після удару блискавки. / Фото: Freepik

Жінка каже, що її врятував 9-річний син.

У США жінка, яка вижила після удару блискавки, завила, що вона отримала "надприродній дар". Тепер вона відчуває, коли наближається гроза. 

Про це пише mirror.co.uk

Кімберлі Кроне з Форні, штат Техас, США, мила сковорідку на кухні після того, як нагодувала своїх шістьох дітей, віком від шести місяців до дев'яти років. Тоді у місті був сильний шторм. За п'ять хвилин у місті було зафіксовано 1200 ударів блискавки, і Кімберлі почула два гучних удари.

Жінка стверджує, що після удару блискавки може відчувати наближення грози. / Фото: mirror.co.uk

Через мить сильна блискавка пробила світло в стелі на кухні, відскочила від каструлі, яку вона тримала, і влучила Кімберлі в груди на очах у її дітей. 

На щастя, її дев'ятирічний син Трістан прийшов на допомогу і зателефонував 911. Він розповів диспетчеру, що "блискавка пробила стелю" і що мамі "дуже боляче".

Інша блискавка вдарила у сусідню кімнату будинку та спалила сімейний комп'ютер. Швидка допомога прибула через шістнадцять хвилин, і Кімберлі відвезли до найближчої лікарні, де вона провела наступні три дні. Вона страждала від страшних судом, і вся її нервова система відключилася в результаті удару блискавки.

Жінка заявила, що після цього у неї з'явився "надприродний дар", вона може відчувати наближення грози, але це викликає біль у грудях.

"Мені досі боляче. Коли наближається шторм, у грудях стає дуже тісно, особливо чим ближче він наближається. Що стосується удару блискавки, ви завжди будете налякані. Ти завжди будеш нервувати", - каже американка. 

Вона все ще страждає від запаморочень і схильна до дивних припливів. Крім того, лівий бік її тіла слабший за правий. 

Нагадаємо, чоловік витратив 100 тисяч доларів, щоб мати сідниці, як у Кім Кардашян

Читайте також:

Евакуація посеред ночі: у Валенсії блискавка спровокувала масштабну пожежу

Евакуація посеред ночі: у Валенсії блискавка спровокувала масштабну пожежу

Повʼязані теми:

Наступна публікація