Жінка повернулася з того світу, щоб посварити родичів за відрізане волосся

Жінка повернулася з того світу, щоб посварити родичів за відрізане волосся

ілюстрація / Фото: Veer

Англійка після серцевого нападу пробула в стані клінічної смерті 25 хвилин. Родичі вже встигли попрощатися з бабусею і відрізати, за заведеним у їхній сім'ї звичаєм, локони з її голови.

У Великобританії 64-річна англійка місіс МакДоналд, після серцевого нападу пробула в стані клінічної смерті 25 хвилин, але потім повернулася до життя і поцікавилася у приголомшених родичів, навіщо вони поспішили відрізати її волосся.

Цей випадок стався у лікарні Брумфілд в графстві Ессекс, куди старенька була доставлена ​​вже у критичному стані прямо зі свого будинку. Лікарі боролися за неї, але у МакДоналд був серйозно пошкоджений головний мозок, і незабаром її серце зупинилося.

"Я був абсолютно безпорадний. Я бачив, що моя дружина вмирає, але нічого не міг зробити", - розповів чоловік місіс МакДоналд.

Рідні жінки вже встигли попрощатися з нею і відрізати, за заведеним у їхній сім'ї звичаєм, локони з її голови, як бабуся, у якої, до речі, 16 онуків, прокинулася.

Медикам знадобилося дві години, щоб реанімувати англійку. Їй встановили спеціальну систему життєзабезпечення.

Після дивовижного одужання, місіс МакДоналд знову може говорити, їсти та самостійно приймати душ. Її близькі сподіваються, що вона зможе повернутися додому наступного тижня.

Читайте також:

Зрада дружині викликає серцевий напад

Співробітники цілий тиждень не помічали, що їхній колега мертвий

Ужалений бджолою поляк прокинувся у труні

У бразилійки вкрали зачіску

Повʼязані теми:

Наступна публікація