Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Жінка-трансгендер зустріла чоловіка своєї мрії, який раніше був дівчиною

Жінка-трансгендер зустріла чоловіка своєї мрії, який раніше був дівчиною

За словами пари, це було кохання з першого погляду.

У Дубліні, що в Ірландії, жінка-трансгендер Джеймі О'Херлігі після трьох років самотності нарешті знайшла чоловіка своєї мрії, який раніше, своєю чергою, був жінкою. Про це повідомляє Metro.

23-річний Джеймі О'Херлігі знав, що хоче бути дівчиною ще з малого віку, однак зізнався у цьому тільки торік. Через те, що Джеймі почуває себе жінкою, він не хотів мати романтичні стосунки, доки його не полюблять як дівчину. Однак на тренінгу для трансгендерів він зустрів 24-річного Гаррі Метьюза, який раніше був дівчиною, але вже пройшов більшу частину необхідної терапії і став чоловіком.

Пара провела на тренінгу тиждень і з того часу стала нерозлучною. За їхніми словами, це було кохання з першого погляду.

Джеймі також наважилася на терапію і незабаром розпочне необхідні медичні процедури, аби стати жінкою. Зазначимо, сестра Джеймі - транссексуал. Раніше вона була чоловіком і братом Джеймі - Деніелом, однак вона давно пройшла лікування.

Трансгендерна пара
Metro
Джеймі та його сестра, яка раніше теж була чоловіком.

Своєю чергою, Джеймі та Гаррі заснували свій канал на Youtube, де вони розповідають про свій повсякденний досвід як трансгендерної пари. Крім того, вони дають поради іншим трансгендерам.

Нагадаємо, раніше у Туреччині обрали королеву краси серед трансгендерів. Під час конкурсу, учасниці демонстрували купальники та вечірні сукні.

Залиште свій коментар

Вибір редакції