Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Втративши віру у людей, жінка зв`язала своє життя із собакою.

Розчарувавшись у чоловіках, з якими її зводило життя, 43-річна Вільгельміна Морган Каллаган із Британії знайшла ідеальний спосіб покращення власної долі – вона одружилася із власним собакою, повідомляє Metro.uk.

Щасливим обранцем став невеличкий йоркширський тер`єр на ім`я Гарі. Якого дружина зве "Мій король", зазначаючи, що від жодного чоловіка вона не отримувала стільки підтримки та не бачила стільки хорошого. Від початку їхнього знайомства у житті Вільгельміни сталося багато чого – втрата роботи, нестача грошей та навіть затоплення будинку. Проте під час усіх цих негараздів Генрі показав себе як ідеальний супутник і завжди був поруч.

Реєстрація стосунків пари відбулася в Мережі у присутності свідків, оскільки шлюби між людьми та тваринами офіційно заборонені, однак жінка все одно вважає цей шлюб духовним та ціннішим за якісь папери та формальності.

Нагадаємо, що днями в Києві невідомі викрали дорогий позашляховик, в якому перебувала собака зі зламаною лапою. Наразі власники шукають хвору тварину за допомогою соцмереж.

ВідеоУ Британії живе котячий детектив-собака

Залиште свій коментар

Вибір редакції