Жінка воскресла після 14 годин смерті і сказала, що бачила прекрасний сон

Жінка воскресла після 14 годин смерті і сказала, що бачила прекрасний сон

Лідія Пайар зі своїми синами / Фото: AFP

Смерть жінки засвідчили найкращі лікарі клініки. Однак її діти чекали на диво, і через 14 годин вона піднялася з ліжка.

Лікарі констатувати смерть онкохворій жінці, однак після 14 годин вона прокинулася і сказала, що бачила прекрасний сон і почувається здоровішою.

60-річна мешканка французького Бордо Лідія Пайар з'явилася в лікарню для чергового сеансу хіміотерапії. Після того, як жінка, скаржилася на погане самопочуття і нудоту, прийняла таблетку, вона раптово втратила свідомість.

Незважаючи на всі реанімаційні заходи, лікарі констатували смерть мозку пацієнтки. Через 14 годин лікарі повідомили трьом дорослим синам Лідії, що вважають за доцільне відключити їх мати від систем життєзабезпечення.

Однак сини зволікали з рішенням, сподіваючись на диво. Вони стояли біля ліжка матері, коли вона раптово сіла в ліжку. Лідія оголосила, що бачила прекрасний сон і почувається набагато краще, ніж раніше.

Директор клініки заявив, що мадам Прайар оглядали найкращі лікарі клініки. Вони засвідчили її смерть. В даному випадку може йти мова про епілептичний припадок, що викликав глибоку кому.

Однак синів Лідії Прайар не задовольняє таке пояснення: вони наполягають на серйозному розслідуванні. Адже якби вони погодилися з пропозицією медиків відключити їхню мати від апаратів, то вона зараз була б мертва.

Читайте також:

У мозку знайшли пов'язані зі смертю області

Вчені встановили, що телевізор підвищує ризик передчасної смерті

Наявність сенсу життя знижує ризик передчасної смерті

Повʼязані теми:

Наступна публікація