Жінка знайшла живу жабу в упаковці салату, який їла цілий тиждень

Жінка знайшла живу жабу в упаковці салату, який їла цілий тиждень

Ілюстрація

Мешканка Швеції знайшла живу жабу в упаковці салату "Айсберг", який придбала в місцевому супермаркеті.

Жива жаба у салаті - такий продукт купила громадянка Швеції у місцевому супермаркеті. Більше того, "гостю" вона знайшла на дні упаковки, встигши за тиждень з'їсти значну частину салату.

Жаба "ховалася на самому дні мішечка", і, перед тим як її знайшли, вона просиділа в салаті, листя якого постраждала Софі Ісакссон використовувала при готуванні, майже цілий тиждень.

"Спочатку я подумала, що це щур, закричала і кинула упаковку на підлогу", - розповіла Ісакссон.

Пізніше жінка та її донька зрозуміли, що разом з салатом до них в холодильник потрапила жива жаба.

"Вона трошки замерзла, її лапки не рухалися, а очі були закриті ... тому спершу ми подумали, що вона мертва. Але потім вона почала подавати ознаки життя", - заявила шведка.

За її словами, пакет з салатом був великим, і тому вона просто відривала від качана по кілька листів протягом тижня.

Як пише газета, виконавчий директор фірми, що займається постачанням салату в супермаркети, назвав подію "нещасним випадком", додавши, що це може свідчити лише про те, що продукція його компанії відрізняється найвищою якістю, так як вирощується в екологічно бездоганних умовах.

"Це, звичайно, випадок неабиякий, але подібні речі іноді відбуваються", - сказав директор фірми Тед Стеншед, додавши, що готовий виплатити компенсацію за заподіяну шкоду клієнтці.

За даними газети, Софі Ісакссон вирішила залишити жабу у себе вдома в якості домашнього вихованця, так як на цьому наполягла її дочка.

Раніше, шеф-кухаря ресторану Osaka, розташованого в місті Давенпорт, штат Айова (США), оштрафували за те, що під час підготовки закладу до прийому відвідувачів він цілував, облизував і запихав собі в рот жаб.

Читайте також:

На символ Києва претендує зелена жаба

В Україні з'явиться наркотик з жаб

Повʼязані теми:

Наступна публікація