Жінкам шкідливо займатись сексом на першому побаченні

Жінки, які не займаються сексом на першому ж побаченні, мають більше шансів добитися щастя в особистому житті, свідчить нове дослідження.

Річ в тому, що тривалий ритуал залицяння виробився в процесі еволюції саме для того, щоб жінка могла заздалегідь відсіяти ненадійних партнерів. Професор Роберт Сеймур з Університетського коледжу в Лондоні зміг довести ці побудови за допомогою математики, розглянувши стосунки між чоловіками і жінками з точки зору теорії ігор - розділу математики, що вивчає оптимальну стратегію перемоги в "грі", тобто в боротьбі за реалізацію своїх інтересів.  

Професор Сеймур виходив з того, що жінці невигідно міняти партнерів, адже в результаті у її дитини може виявитись непідходящий батько, або ж матері доведеться ростити дитину одній. Таким чином, залицяння стає "битвою статей", в якій оприділяється, коли стосунки чоловіка і жінки дійдуть до сексу.  

"В багатьох видів тварин залицяння продовжуються тривалий час, - розповідає вчений, який опублікував свої висновки на сторінках видання Journal of Theoretical Biology. - У людей залицяння може включати, наприклад, вечері, походи в театр і інші заходи, які продовжуються місяцями або навіть роками".  

Цей час можна було б згаяти на вигіднішу справу, визнає професор, проте в процесі еволюції залицяння не зникли. Тривалі залицяння дозволяє самці зібрати інформацію про самця, а жінці - більше дізнатися про чоловіка.  
"Відкладаючи спарювання, самка знижує шанси мати інтимні стосунки з непідходящим самцем, - каже Сеймур. - Тривалі залицяння - це ціна за збільшення шансів на те, що спарювання, якщо воно станеться... принесе вигоди обом. Це допомагає пояснити широко поширену думку про те, що жінці краще не спати з чоловіком на першому побаченні".  

Не дивлячись на свою логічність, математична модель професора Сеймура має визначені недоліки. Так, в ній не враховується існування контрацептивів або соціальні чинники, що визначають поведінку людей.

Читайте також:
Німецьке порно поглинають злидні
Австралієць "ґвалтував" надувних ляльок із секс-шопів
Глибоководні кальмари практикують садистський секс

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: