Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Жінки пояснили, чому їм подобається секс лесбійок

Жінкам для того, щоб уявити власне задоволення ліпше спостерігати за жіночим тілом, а не за чоловічим.

За статистичними даними, жінки, які ідентифікують себе як гетеросексуальних осіб, під час перегляду еротичних фільмів надають перевагу лесбійському порно. Про це повідомляє The Huffington Post.

У зв'язку з цим, одна із найпопулярніших лесбійок на YouTube Аріель Скарцелла зібрала гетеросексуальних жінок для обговорення, чому ж вони переглядають фільми для лесбійок.

Виявилось, що для цього є низка причин, однак основними є процес отримання задоволення та сама природа сексу між жінками.

"Для жінки значно легше уявити себе під час отримання задоволення, коли її увага спрямована на жіноче тіло, а в лесбійському порно таких жінок дві", - сказала Скарцелла.

"І, як правило, такий секс є чуттєвішим, аніж той, під час якого з'являється хлопець," - підсумувала вона.

Також, на думку іншої дівчини, насолода від перегляду лесбійського порно має і естетичний характер. Оскільки ще одним джерелом задоволення є споглядання краси жіночих тіл.

Нагадаємо, раніше секс-блогер розповіла про враження від сексу з лялькою-роботом, яка призначена для жінок. За її словами, зносини з машиною майже нічим не відрізняються від реального сексу з чоловіком.

Залиште свій коментар

Вибір редакції