Жіночі груди ростуть від лаку для нігтів

Досліди, проведені в США, довели, що хімічні сполуки, які містяться в косметиці, провокують раннє статеве дозрівання і ріст грудей.

Вчені з'ясували, що вплив на організм дівчаток-підлітків речовин однієї хімічної групи може ускладнити процес перетворення дитячого організму в дорослий. Наукові працівники з'ясували, що деякі летючі речовини викликають в більшості випадків раннє статеве дозрівання. Відбувається ріст грудей і волосся на інтимних частинах тіла.

Такими елементами є феноли, фталати і фітоестрогени. Вони здатні змінити тривалість перехідного періоду у юних леді і закласти основу для виникнення ускладнень у статевій сфері у майбутньому. Дослідження дії цих речовин на молодий організм було проведено в школі американського міста Маунт Сінай.

Дані хімікати містяться в косметичних продуктах, які так люблять юні красуні. Феноли підвищують міцність покриття лаку для нігтів, фітоестрагони надають аромату парфумам, лосьйон і шампуням. Іноді ці хімічні сполуки додають в матеріал, яким покривають таблетки. Експерти досліджували 1150 дівчат з благополучних і проблемних районів США. Аналізи сечі показали, що вміст фенольних сполук в організмі підлітків перевищує допустиму норму.

Медична статистика говорить про те, що занадто раннє статеве дозрівання так само небезпечне як і пізнє. Через передчасне перетворення в жінку, у леді згодом може розвинутися цілий ряд захворювань, наприклад, рак або діабет.

Читайте також:

В Австралії заборонили дівчат з маленькими цицьками

Пластикові іграшки сприяють росту цицьок у хлопчиків

Свинець у червоних помадах

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: