Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Моніка хоче досягти планки в 450 кг.

Моніка Райлі з міста Форт-Уорт штату Техас хоче стати найважчою жінкою у світі, щоб перестати рухатися.

Зараз жіночка важить майже 280 кг, повідомляє Metro.co.uk.

Модель Моніка Райлі хоче стати найбільшою в світі жінкою та важити десь 396-450 кг.

Її чоловік Сід Райлі щодня готує для Моніки багато їжі та допомагає її заливати через трубку.

"План полягає в тому, щоб досягти планки 450 кг і стати практично нерухомою. Я б відчувала себе королевою", - розповіла Моніка.

"Це наша сексуальна фантазія і ми багато про це говоримо. Вже зараз він допомагає мені злізти з дивана і витягнути мене з ліжка. Після того, як я поїм, він допомагає мені перевернутися, оскільки мій великий живіт не дозволяє мені зробити це самотужки", - розповіла жінка.

Пара також планує дитину. За словами Моніки, вона хоче ростити її зі своєї кімнати, саме тому вона зараз так багато їсть.

Жінка мала надмірну вагу все своє життя та два роки тому ще готувалася до баріатричної хірургії (операція проти ожиріння). Але в останню мить вона передумала та вирішили набирати вагу, а не скидати.

Моніка каже: "Чим більше я гладшаю, тим сексуальніше я себе відчуваю. Я люблю мій великий м'який живіт і мене це дійсно заводить".

За її словами, коханий Сід все робить за неї, їй взагалі нічого не доводиться робити.

Моніка розповідає, що її мама не розуміє їх ат каже, що вона просто вбиває себе.

Своєю чергою, Сід важить майже 100 кг, він не реагує на будь-яку критику та просто каже, що допомагає своїй коханій досягти своєї мрії.

Щоб допомогти коханій набрати вагу, чоловік готує для неї спеціальний мус, аби заливати його через лійку. Така маса містить приблизно 3500 калорій.

У жінки наразі більше 20 тис. шанувальників в інтернеті і вони люблять спостерігати за цим процесом.

"Я могла би потрапити під машину завтра, і моє життя було б закінчено. Тому, якщо я помру, то я хоча б виконаю свою мрію".

Залиште свій коментар

Вибір редакції